24/6
Swedish Hasbeens jsou zpět a v novém!

Swedish Hasbeens jsou zpět a v novém!

24. června 2017 v 00.00, Letní boty, Sandály

Sponzorované odkazy

Kultovní švédské dřeváky jsou zpět! Mají nové barvy a výšku podpatků. Propadnete jejich kouzlu také?

Z originálních dřeváků ze 70.let se zrodily novodobé kousky díky Emy Blixt která je našla v jedné staré továrně na jihu Švédska. Dnes je z toho kultovní švédská značka, jejímž mottem je „Lepší boty pro lepší svět“.

Proto velmi dbá na výběr kvalitních materiálů, etiku při technologii výroby s ekologickými a udržitelnými postupy. Proto také tyhle dřeváky mají punc ruční práce a původ v evropských továrnách se silnou tradicí.

Dřeváky Mirja

Dřeváky Mirja

Dřeváky Mirja

Mají novou barvičku, epesní a letní zlatou. Botky tvoří dřevěný podpatek, gumová podrážka a svršek z pravé kůže, tvořený s proplétanou špičkou. Nastavitelné pásky botu dobře drží na noze. Pásky jsou z kvalitní kůže zpracované čistě na bázi rostlinných olejů. Širší podpatek nabízí pohodlí a stabilitu nohy v botě. Podpatek je vyřezaný z jednoho kusu dřeva, gumová podrážka je k němu připevněná lepidlem. Mira jistě za cenu 4790 Kč stojí.

Dřeváky Cross Strap

Dřeváky Cross Strap

Dřeváky Cross Strap

Jsou stylové a pohodlné páskové sandálky v univerzální tmavě šedé barvě odkazují na originální model ze 70. let. Mají opět dřevěný 4,7 cm vysoký podpatek, gumová podrážku a jsou vyrobeny z pravé kůže. Bota je vyrobena ručně a případné skvrny na podpatku snadno očistíte smirkovým papírem, odolnost proti vlhkosti zvýšíte pomocí pár kapek olivového oleje. Vyjdou vás na 3490 Kč.

Dřeváky Kringlan hnědé

Dřeváky Kringlan hnědé

Dřeváky Kringlan hnědé

Něžné hnědé sandálky s proplétanou špičkou – přesně takové, jaké frčely v sedmdesátých letech minulého století. Díky širšímu podpatku jsou velmi pohodlné a díky nastavitelnému pásku dobře drží na noze. Pásky jsou z kvalitní kůže zpracované čistě na bázi rostlinných olejů. Přírodní odstín kůže časem přirozeně tmavne a získává krásnou patinu. Výška podpatku botek je 8,5 cm a můžete je mít za cenu 5290 Kč.

Dřeváky Kringlan šedé

Dřeváky Kringlan šedé

Dřeváky Kringlan šedé

Obdoba předešlých sandálů, je v apartní šedé barvičce. Podpatek o výšce 8,5 cm je vyřezaný z jednoho kusu dřeva a gumová podrážka je k němu připevněná lepidlem. Botky jsou ručně vyrobeny v Evropě. Šedý odstín jim přiznává sladění s jakýmkoli outfitem. Cena činí 5290 Kč.

Další Swedish Hasbeens dřeváky můžete zakoupit na Nila.cz, nebo v NILAstore na Korunní 91, Praha Vinohrady.

Zdroj foto: Nila

Autor: Pavla Jelínková

Značkové tenisky Nike

Doporučujeme

in-obleceni.cz

Boty a obuv