29/3
Boty na podpatku Loriblu: Italská kvalita v trendy barvách!

Boty na podpatku Loriblu: Italská kvalita v trendy barvách!

29. března 2012 v 00.00, Letní boty, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Boty na podpatku, které budou brát dech vám i vašemu okolí? Ano, takové boty existují. Vysoké podpatky, luxus, kvalitní zpracování, šmrncovní zdobení a trendy barvy – to vše vám v tomto článku ukážeme. A jaká značka vás s tímto může ohromit? Loriblu!

Dámská obuv Loriblu

Že ještě Loriblu neznáte? Chyba! Loriblu je značka přepychové italské obuvi, která se pyšní již 40-letou tradicí. Italové prostě mají styl a umí ho přenést do svých výrobků. Důkazem toho jsou vysoce kvalitní boty na podpatku zdobené křišťály od Swarovski, v trendy barvách a luxusním zdobením.

Boty na podpatku Loriblu: Italská kvalita v trendy barvách! (http://www.botyaobuv.cz)

V České republice nejsou bohužel tyto boty moc dostupné, pár kousků můžete zakoupit jedině na stránkách BeinStyle.cz, kde se cena těchto bot pohybuje od 9 do 28 tis. Kč. Pokud máte rády kvalitu a nevadí vám utratit tolik za boty, navštivte tyto stránky a doplňte svůj botník o tyto kvalitní kousky. Pokud ale nemůžete za boty tolik utrácet, pojďte se s námi alespoň podívat na kolekci pro jaro a léto 2012 od značky Loriblu.

Kolekce pro jaro a léto 2012 od Loriblu

Nová kolekce Loriblu už je tady! Jaké jsou její klíčové prvky? Trendy barvy, vysoké podpatky, komponenty Swarovski a lesklé zpracování. Kolekce pro jaro/léto 2012 je navíc rozdělena do dvou stylů – hravost ve veselých barvách a luxus v jemných tónech. Který styl by potěšil právě vás?

Barevné zpracování a veselé doplňky prozáří každý jarní nebo letní den. Zelená, červená, fialová, modrá, růžová – všechny tyto barvy i jiné zdobí boty na podpatku od Loriblu. Boty jsou designovány v lesku, hadím provedením nebo klasickém stylu s křišťály od Swarovski.

Boty na podpatku Loriblu: Italská kvalita v trendy barvách! (http://www.botyaobuv.cz)

Loriblu přináší ale také luxusní boty v jemných tónech béžové, šedé, bílé nebo světle růžové barvy. Boty jsou opět designovány v hadí kůži, lesku nebo doplněny Swarovski komponenty pro honosnější vzhled.

Boty na podpatku Loriblu: Italská kvalita v trendy barvách! (http://www.botyaobuv.cz)

Zdroj: www.milujuboty.cz, www.beinstyle.cz

Značkové tenisky Nike

Doporučujeme

in-obleceni.cz

Boty a obuv